Series
Ratings
14
Voice season1Rated ★ 4.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0