Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0