Titles you rated
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 1.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 3.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 2.0
Famous PrincessesRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
All About My MomRated ★ 2.0
My Lovely GirlRated ★ 1.5
EntertainerRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 1.5
Protect the BossRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5