Titles you rated
xXxRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 2.5
ThorRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 2.0