Titles you rated
ElysiumRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
The Brothers GrimmRated ★ 2.5
I Spit on Your GraveRated ★ 0.5
InsurgentRated ★ 2.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
NextRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 2.5
TremorsRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 1.0