Movies
Ratings
170
Architecture 101Rated ★ 3.5
CasperRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
TMNTRated ★ 1.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.0
Ooops! Noah is Gone...Rated ★ 2.0
CJ7: The CartoonRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 2.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
DinosaurRated ★ 4.5
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 1.5
Legends of Valhalla: ThorRated ★ 3.0
ParaNormanRated ★ 2.5
HulkRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0