Series
Ratings
70
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.5
Alice, the Final WeaponRated ★ 4.5
Miss Scarlet and The Duke Season 1Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.0
Deadly ClassRated ★ 3.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
KairosRated ★ 4.0
Queen of MysteryRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0- The Reason We Can’t SleepRated ★ 3.5
- Madame Jung’s Last WeekRated ★ 3.5
- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.5
- Forgotten SeasonRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.0