Series
Ratings
101
Crime SceneRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.5
SPEC: ZeroRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0