Movies
Ratings
132
New WorldRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Closed CircuitRated ★ 4.5- Les MisérablesRated ★ 5.0
Copying BeethovenRated ★ 5.0
The DealRated ★ 4.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
DrumlineRated ★ 5.0
Pay It ForwardRated ★ 5.0