Movies
Ratings
24
SnowpiercerRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
ChangelingRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Coco Before ChanelRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.5