Series
Ratings
10
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Five FingersRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.0