Titles you rated
BurntRated ★ 3.0
The DressmakerRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
You Call It PassionRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The LunchboxRated ★ 3.0
DogtoothRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
CloserRated ★ 3.0