Series
Ratings
15
She Was PrettyRated ★ 3.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 3.0
YoungerRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 기생Rated ★ 4.5
- Mother GamesRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Waiting for LoveRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 0.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0