Series
Ratings
34
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 0.5
Reply 1997Rated ★ 5.0