Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0