Titles you rated
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Last ChildRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
ChefRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0