Titles you rated
AladdinRated ★ 4.5
Upside DownRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
RedRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5