Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0