Titles you rated
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 2.0