Series
Ratings
46
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
GhostRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
LostRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0