Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
Solomon's PerjuryRated ★ 1.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.5
My Father is StrangeRated ★ 1.0
Let's EatRated ★ 2.0
EXO Next DoorRated ★ 1.0
Missing YouRated ★ 2.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 1.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 1.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 2.5
Squad 38Rated ★ 1.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.5
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 1.0