Movies
Ratings
42
Taken 2Rated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0