Series
Ratings
62
HealerRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 2.5
EXO Next DoorRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- Unkind WomenRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Wonderful DaysRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0