Movies
Ratings
17
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
FluRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
NoahRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5