Movies
Ratings
51
This Means WarRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0