Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 2.5
DevilRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 2.5
Godzilla Minus OneRated ★ 3.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 2.5
AliensRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0