Movies
Ratings
353
Shusenjo: The Main Battleground of Comfort Women IssueRated ★ 5.0
Chernobyl DiariesRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Kim-GunRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0