Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Melody of LoveRated ★ 4.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
Angel's RevengeRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0