Movies
Ratings
416
50 First KissesRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0