Titles you rated
MIU404Rated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0