Series
Ratings
57- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Hi Bye, Mama!Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0