Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 4.0
Heads of StateRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Accountant 2Rated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Kraven the HunterRated ★ 2.5
The Old GuardRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5