Titles you rated
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Marvel ZombiesRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
American NightmareRated ★ 3.5
Invincible Season 1Rated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 3.5
You Season 4Rated ★ 3.5
The Terminal ListRated ★ 3.5
The Continental: From the World of John WickRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Andor Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0