Movies
Ratings
20
Tidal WaveRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 0.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.5