Movies
Ratings
50
For the EmperorRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5