Series
Ratings
39
Stars Falling From the SkyRated ★ 3.0- The Family Is ComingRated ★ 4.0
Moorim SchoolRated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 4.5
Glorious DayRated ★ 3.0
Five FingersRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Rosy LoversRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0