Series
Ratings
37
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0