Movies
Ratings
552
Radio StarRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5