Titles you rated
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
MashleRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
FollowersRated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5