Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0