Series
Ratings
21
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0