Movies
Ratings
18
Ode to My FatherRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0