Titles you rated
ReLIFERated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.5