Movies
Ratings
75
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0