Titles you rated
 Cutie PieRated ★ 5.0 Cutie PieRated ★ 5.0
 The Kingdom of the WindRated ★ 5.0 The Kingdom of the WindRated ★ 5.0
- I Need a FairyRated ★ 5.0
 Loving You a Thousand TimesRated ★ 5.0 Loving You a Thousand TimesRated ★ 5.0
 Stars Falling From the SkyRated ★ 5.0 Stars Falling From the SkyRated ★ 5.0
 My Daughter the FlowerRated ★ 5.0 My Daughter the FlowerRated ★ 5.0
 Full House Take 2Rated ★ 5.0 Full House Take 2Rated ★ 5.0
 One More Happy EndingRated ★ 5.0 One More Happy EndingRated ★ 5.0
 My Precious ChildRated ★ 5.0 My Precious ChildRated ★ 5.0
 Temptation of an AngelRated ★ 5.0 Temptation of an AngelRated ★ 5.0
 BloodRated ★ 5.0 BloodRated ★ 5.0
 Lights and ShadowsRated ★ 5.0 Lights and ShadowsRated ★ 5.0
 Take Care of Us, CaptainRated ★ 5.0 Take Care of Us, CaptainRated ★ 5.0
 Kimchi Cheese SmileRated ★ 5.0 Kimchi Cheese SmileRated ★ 5.0
- Flames of DesireRated ★ 5.0
 ResurrectionRated ★ 5.0 ResurrectionRated ★ 5.0
 Assorted GemsRated ★ 5.0 Assorted GemsRated ★ 5.0
- Lotus Flower FairyRated ★ 5.0
 Here Comes Mr. OhRated ★ 5.0 Here Comes Mr. OhRated ★ 5.0
 All About My RomanceRated ★ 5.0 All About My RomanceRated ★ 5.0