Titles you rated
Tee Yai: Born to Be BadRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
A Pale View of HillsRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
The President's CakeRated ★ 3.5
AliRated ★ 2.5
AgapitoRated ★ 3.0- Summer TriangleRated ★ 2.5
AmoebaRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
A Useful GhostRated ★ 4.0- A Year of MarriageRated ★ 2.5
- Perfect AppreciationRated ★ 2.5
- DreamatorRated ★ 3.0
Daniel Van den Berg Is DeadRated ★ 3.0
Princess Iron FanRated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
KneecapRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 3.5