Movies
Ratings
103
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5