Titles you rated
Step UpRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Public EnemyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0