Series
Ratings
21
StrangerRated ★ 3.5
LIFERated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 3.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5- TerroirRated ★ 4.5
Pots of GoldRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
MomRated ★ 3.5