Titles you rated
VeteranRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Rain ManRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0